Vakit'ten Çirkin Haber

 

Asıl provokatör kim?


 

Provokatif yayınlarıyla kendileri gibi düşünmeyen herkesi hedef gösteren Vakit Gazetesi bugün de Cem Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. İzzettin Doğan’ı hedef aldı.


Provokatif yayınlarıyla kendileri gibi düşünmeyen herkesi hedef gösteren Vakit Gazetesi bugün de manşetinden verdiği ‘Tahrik peşinde’ haberiyle Cem Vakfı Başkanı Prof. Dr. İzzettin Doğan’ı hedef aldı.

 

Daha önce Cem Vakfı Genel Başkanı Prof Dr. İzzettin Doğan’la yaptığımız röportajı makaslayıp çarpıtarak yayınlayan Vakit Gazetesi’nin sayın Doğan’ı hedef göstermesini kınıyor, daha önce de olduğu gibi kişileri hedef göstermeye yönelik metni yayınlamaya değer bulmuyoruz.


SAVCILARA VE AYDINLARA ÇAĞRI

 

Vakit daha önce de birçok ismi hedef göstermiş, bu kişilerden gazeteci-yazar Ahmet Taner Kışlalı, Danıştay hakimlerinden Mustafa Yücel Özbilgin, Gümüşhane Baro Başkanı Ali Günday saldırılar sonucu yaşamlarını yitirmişlerdi. Aynı gazete geçtiğimiz haftalarda da laik cumhuriyetçi tavrıyla tanınan Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ı da hedef gösterdi.

Provokatif yayınlar yapan gazetenin yıllardır toplumda açtığı yaraların sonuçlarını gözetmeksizin yaptığı hedef göstermelere dur diyecek savcılarımızı, kanaat önderlerimizi
ve aydınlarımızı göreve çağırıyoruz.

 

HABERCEM OLARAK SORUYORUZ: ASIL PROVOKATÖR ACABA KİM?

 

İŞTE O HABERİMİZ

 

O HABER İÇİN TIKLAYIN

 

VAKİT GAZETESİYLE AYNI DÜŞÜNCE MECRASINDAN GELEN GAZETECİ AHMET HAKAN VAKİT

GAZETESİ’NİN SAHİBİNİ 9 NİSAN’DA YAZDIĞI YAZISINDA
BAKIN NASIL ELEŞTİRMİŞTİ

 

İŞTE O KÖŞE YAZISI: AYIP MUSTAFA AYIP

 

www.habercem.com

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !